Beylikdüzü Kombi Arıza Giderme 0532 693 8 875


Beylikdüzü Kombi Servisi Alanında uzman teknisyen kadromuz Özel Kombi Arıza Giderme olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve Beylikdüzü kombi servisi çağrı merkezi ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır.

Şirketimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette Özel Kombi Servisi; bakımı,onarım ve montajı gibi birçok konuda müşterilerine uygun fiyatlar sunmaktadır. Beylikdüzü Özel Kombi Arıza Giderme hizmetini tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır.

Beylikdüzü Özel Kombi Arıza Giderme hizmeti olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli destek ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır. Beylikdüzü Özel Kombi Arıza Giderme hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.

0532 693 8 875

Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti vermektedir. Kombi servisi Beylikdüzü tüm bölgelerine ulaşmak konusunda hiçbir sıkıntı çekmemektedir. Fakat trafik dolayısıyla bazı aksaklıklar göze çarpabilir. Bu sebeple kombi servis elemanları adrese ulaşmadan yarım saat önce müşteriyi telefon ile arayıp bilgi vermektedir. Bu sayede servis nerede kaldı? Acaba gelmeyecek mi? Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır.

TAMİR - BAKIM - ONARIM HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR